Rhubarb

$4.00

Rhubarb is available again!

10 in stock

Available for purchase Saturday 8am – Sunday 8pm.

Sold By: Living the Dream Farm
Category: Tags: , ,

Description

One pound of rhubarb. Yum!

Eat it raw, make a sauce, or maybe some jelly.  Bake rhubarb bread or even a pie… oh my! The ideas are endless.  Any way you eat it, you can’t go wrong.